E-mail
Пароль

Забыли пароль?

E-mail
Пароль
Повторите пароль
Авто Онлайн торги Отзывы Принципы О нас Контакты Наш новый сайт

АвтоВикуп

Автомобільний ринок зараз перенасичений пропозицією, яка у декілька разів перевищує попит. У вітринах багатьох автомобільних салонів красуються новенькі машини, які так і манять автолюбителів і просто тих, хто давно мріє про нову машину. А все тому, що задоволення це не з дешевих – придбати новеньку іномарку з салону. Але є один вихід, який допоможе вам вирішити одразу дві проблеми – це продаж свого старого автомобіля. Продавши свій б/в автомобіль, ви отримаете кругленьку суму грошей, яка може бути частиною від вартості вашої нової мрії і ви наблизитеся до неї ще на один крок і справа залишиться за малим. А по-друге вам не потрібно буде ламати голову над тим, як продати свій автомобіль якомога скоріше, щоб не витратити зайві гроші на його зберігання на стоянці або в гаражі і захистити себе від інфляції та обвалу цін на автомобільному ринку й інших неприємностей.

Наша компанія займається викупом автомобілів швидко, якісно, без ризиків в Києві, Кіровограді, Черкасах та інших містах України. Надаючи нам автомобіль під викуп ви істотно економите свій особистий час. Вам не доведеться давати оголошення в газету і просиджувати під комп'ютером кілька годин після важкого робочого дня в пошуках потенційного клієнта, який буде згодний на викуп авто. Ви не будете відвідувати в свій законний вихідний день зустрічі з покупцем, який ретельно буде оглядати автомобіль, витрачаючи ваш час і гроші, морочачи вам голову – «візьму – не візьму», а в кінці кінців відмовиться від покупки через якісь незрозумілі і необ'єктивні причини. Також ви зможете убезпечити себе від шахраїв, яких зараз на просторах інтернету дуже багато. Наші компетентні фахівці зі стажем роботи виконають всю роботу за вас. Користуючись нашою послугою автовикуп, ви зможете терміново продати автомобіль і отримати за нього гроші в найкоротші терміни. Якщо ви більше не маєте можливості платити за кредитом або просто не хочете цього робити, то ми допоможемо вирішити всі спори і проблеми з банком.

Багато з тих людей, які замислюються над продажем автомобіля, відразу відмовляються від користування послугами компаній, які спеціалізуються на автомобільному викупі. Вони вважають, що і самі зможуть непогано впоратися з цією не складною, як їм здається справою. У першу чергу таке рішення вони приймають через те, що компанії стягують невелику комісію за свої послуги і таким чином виходить, що автомобіль викуповується трохи дешевше. Але в підсумку після декількох тижнів наполегливої праці, пошуків вибагливих клієнтів, які могли б дійсно купити автомобіль, люди приходять до нас і з довірою передають справу в наші досвідчені руки. Адже за час їхніх пошуків, найімовірніше, ціна на автомобіль впала ще нижче і за ту вартість, яку продавець машини спочатку хотів реалізувати її, йому вже ніколи не продати, адже ситуація на ринку зараз досить таки не стабільна. І взагалі, немає впевненості, що у вас вийде продати свій автомобіль за ту ціну і за той період часу, які ви собі запланували. Скористатися послугою термінового викупу авто – це найоптимальніше і раціональне рішення в даній ситуації. Наші фахівці виїжджають у вказані вами місце і час, дають об'єктивну оцінку автомобілю і повідомляють вам ціну, після чого ви порівнюєте бажану суму з дійсною і приймаєте рішення щодо подальшої співпраці з нами.

Автовикуп в Києві – це розумне рішення для тих, кому терміново потрібні гроші, для тих, кому в дуже стислі терміни необхідно продати автомобіль і для тих, хто цінує свій час. Ми працюємо з автомобілями по всій Україні, якщо ви хочете скористатися послугами нашої компанії, то зв'яжіться з нами і в найближчий час ви отримаєте кваліфіковану допомогу наших фахівців.

Викуп авто в Києві нашою компанією здійснюється відповідно до чинних норм законодавства нашої країни. Підписані договори з нашими клієнтами мають прозорість з юридичної точки зору. Ми позбавляємо вас від необхідності стояти в чергах в різних інстанціях для збору необхідного пакету документів для продажу вашого транспортного засобу. Всі ці маніпуляції ми здійснюємо самостійно і не турбуємо вас з приводу різних дрібниць. Ми викупимо ваш автомобіль дорого, не сумнівайтеся в компетентності нашої компанії і набирайте наш номер прямо зараз, гарантуємо, що ви не пошкодуєте. Ми впевнені, що вигіднішої пропозиції вам просто не знайти по всій Україні, тому позбавте себе від зайвої мороки і продавайте свій автомобіль без зайвих витрат енергії, коштів і часу – просто відпочиваючи і насолоджуючись процесом.