E-mail
Пароль

Забыли пароль?

E-mail
Пароль
Повторите пароль
Авто Онлайн торги Отзывы Принципы О нас Контакты Наш новый сайт

Обмін авто

ОБМІН

Обмін вживаних автомобілів з АВТОСТАР – це дуже зручно, швидко та вигідно! Просто оберіть автомобіль, який Вам сподобався, з нашого модельного ряду. Ви можете приїхати в будь-який наш офіс у зручний для Вас час. Ми разом з Вами оглядаємо Ваше авто, обговорюємо суму доплати (якщо Ваш автомобіль дешевший за обраний – Ви оплачуєте різницю, якщо дорожчий – різницю оплачуємо ми) та здійснюємо угоду.

Практично кожна сучасна сім'я має хоча б одну машину. Машини вже давно перейшли з предметів розкоші в середовище речей першої необхідності. Кожен, від малого до великого, отримує водійські права і купує машину. Якщо грошей не вистачає на нові, то завжди є бу автомобілі. Багато хто скептично ставиться до таких машин, думаючи, що всі вони в поганому стані і мають масу несправностей. Насправді, машина може трапитися як погана, так і хороша, головне – вміти її правильно вибирати.

Але існує не тільки покупка і продаж машин, є ще одна, про яку ви могли і не підозрювати – обмін авто. Ви вирішили продати свою машину і купити нову, причому вам зовсім не критично, буде цей автомобіль з салону чи ні. Якщо ідея покупки вживаного автомобіля вас не бентежить, то обмін авто – це прекрасний варіант для вас. Хоча звичайно є безліч салонів, що пропонують купити вашу стару машину, якщо ви купуєте у них нову, але тут не факт, що ви отримаєте хоча б середньоринкову ціну.

Якщо ви все-таки згодні на авто обмін, то вам варто уважніше вивчити цю процедуру. В першу чергу ви повинні розуміти, що не тільки ви будете займатися оглядом машини, але і вашу також будуть оглядати. Ви повинні самостійно заздалегідь вивчити свою машину. Перевірте робочий стан всіх систем, наявність сколів, подряпин, яких-небудь вм'ятин. Згадайте, які ремонти ви проводили, що міняли, в які аварії потрапляли. Всі ці речі дуже важливі як при купівлі, так і при продажі автомобілів.

Самостійно організувати процес обміну бу машин досить проблематично. Люди, які виставляють машини на обмін, цілком можуть хотіти собі не вашу машину, а якусь іншу. Навіть якщо вам вдалося знайти людину для обміну, швидше за все його, доведеться проводити з доплатою, і не факт, що доплачувати будуть вам. Тим більше, в такій ситуації ви не зможете бути до кінця впевненим в дійсній вартості машин.

Якщо ви хочете обміняти машину на нову в автосалоні, то не факт, що за свою ви отримаєте справжню ціну. Обмін такими автомобілями завжди повен підводних каменів, адже салон хоче купити у вас машину подешевше, а потім продати її дорожче, що істотно збільшує ту різницю, яку ви доплатите салону для покупки нової машини. У такій ситуації краще не проводити обмін машинами, а окремо продати старий і купити новий, так ви зможете максимально зменшити різницю, яку вам доведеться доплатити.

Якщо ви все ж вирішили звернутися до обміну, то для полегшення пошуку та максимального вибору автомобілів, ви можете зробити обмін в нашій компанії. Ми пропонуємо не тільки купівлю та продаж старих автомобілів, але і автообмін по всій території України. Наші комісійні салони знаходяться в чотирьох великих українських містах: Києві, Кіровограді, Черкасах та Тернополі. Навіть якщо ви знаходитесь далеко від цих обласних центрів, ви легко зможете продати або обміняти свою машину, скориставшись послугою доставки авто. Всі машини, які потрапляють до нас, проходять ретельну перевірку, тому ви можете бути впевнені, що отримаєте натомість своєї, якісну бу машину, яка буде вам довго служити.

Крім того, ми надаємо ряд інших корисних і важливих послуг. У нас ви можете оформити автострахування, взяти кредит на покупку автомобіля, провести оформлення різноманітних нотаріальних документів, а також розібратися з процесом реєстрації машини в ДАІ та безліччю інших аспектів цієї справи. З нашою допомогою ви зможете легко і швидко продати, купити або обміняти машину.

Ми дуже високо цінуємо довіру наших клієнтів, тому зробимо все, щоб надати Вам безпечний та комфортний автошопінг.